Prosím o hlasy ZDE :) ráda oplatím :)
_________________________________________________________________________________________

Říjen 2013

Avril Lavigne <3

6. října 2013 v 11:21 | Šmoulinka ♥ |  Píšu
Já ji miluju, je best :*** Je to AVRIL áááááá :D
Povolání: Zpěvačka, herečka, textařka, módní návrhářka
Věk: 29 let
Datum narození: 27. 09. 1984
Místo narození: Belleville, Ontario, Kanada
Znamení: Váhy
Výška: 155 cm
Avril Ramona Lavigne, narozená 27. září 1984, je kanadská rocková zpěvačka a držitelka ceny Grammy.
Ačkoliv jsou její rodiče původem francouzského původu, Avril francouzsky nemluví...!

Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti byla přesný opak Britney Spears. Je to bývalá divoká skejtařka, která má ráda punk-rockovou hudbu. Ale v této době už není divoká skejtařka, jako bývala. Změnila svou image v "barbie" a navrhuje oblečení pro svou módní kolekci Abbey Dawn a vytvořila parfémy Black Star a Forbidden rose.

Avril má mladší sestru Michelle a staršího bratra Matta. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch i nadále rostl.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a Austrálie. V roce 2004 produkovala svoje album "Under My Skin", na kterém opět ukázala svůj talent.

Mezi rokem 2005 a 2006 se z drzé punk-rockerky stává velká citlivka a doslova pro někoho ztělesněná Barbie. Avril si totiž obarví vlasy na blond, na dovolené v Benátkách se zasnoubí se svým dlouholetým přítelem Deryckem Whyblyem a fotí do modních časopisů. To, co Avril dříve nesnášela se teď stává samozřejmostí a šokovaní fanoušci se nestačí divit. Udájně si je obarvila na blond kvůli životopisnému snímku, kde prý hraje Courtney Love. Spousta fanoušků se od ní odvrací.

3.6.2005 Avril přijíždí poprvé do Prahy v rámci světového turné "Bonez tour".

15.7.2006 si Avril Lavigne vzala svého přítele, frontmana skupiny sum41, Derycka Whibleyho. Soukromý obřad se konal ve městě Montecito v Kalifornii. Avril byla s Deryckem zasnoubená přesně rok (zasnoubili se na dovolené v Benátkách).

Do kin se v roce 2007 dostává její první film Fast Food Nation, který vypovídá o nezdravém stravování v USA.

17. dubna 2007 Avril Lavigne vydala již svoje třetí Album, které nese název The Best Damn Thing. Avril tvrdí, že dneska je živá, rocková a hlavně, že je hravá. Z tohoto alba známe již písničky Keep Holding on, Girlfriend, When you're Gone, Hot nebo The Best Damn Thing ...


Dne 8.7. 2008 Avril Lavigne přijela už po druhé do Prahy se svým albem The Best Damn Thing.

Koncert, vyšel už na DVD The Best Damn Tour Live in Toronto. Je tam zaznamenaný kocert, který byl i v Praze.

9. října 2009 se Avril a Deryck po třech letech rozhodli rozvést, ale teprve na konci roku 2010 se jim to definitivně povedlo.Slunce není vždy fajn...

6. října 2013 v 11:07 | Šmoulinka ♥ |  Píšu
Sluníčko je sice fajn, dobíjí energii takže fungujeme celý rok, ale je sluneční záření spíž škodlivé než prospěšné?

Tělo raguje na sluníčku nejvíc kůží. Kromě opálenízpůsobujísluneční paprsky uvolňování endorfinů, což jsou látky díky kterým sse cítíme dobře a které podporují tvorbu vitamínu D. Odborníci říkají, že ,,dobré'' opálení není. Opálení je varovný signál toho, že byste měli kůži chránit. Nadměrné množství slunečního záření může poškodit zrak nebo způsobit fleky, pihy, vrásky nebo dokonce rakovinu kůže. Žádný krém tě totiž úplně neochrání před ultrafialovým zářením a obecně platí:
  • nechoď na sluníčko kolem poledne
  • používej klobouk, slneční brýle nebo slunečník
  • maž se krémem nejméně s faktorem 15, který slouží proti UVA a UVB
  • maž se pořádně a po koupání nebo uschnutí se natři znovu
  • nechoď do solárka do 18ti

4. kolo SONC

6. října 2013 v 11:04 | Šmoulinka ♥ |  challenges
A je to tu, je to další kolo, čekala jsem že postoupí můj favorit Justin Bieber :'(
Toto je půběh...
Míša :)* - Justin Bieber 8% (2)
jjjessie- Bob Marley 20% (5)
Domča- Lindsay Lohan 20% (5)
Tacere-Demi Lovato 20% (5)
Lulu- Johny Machette 32% (8)

Takže vypadává Míša, Míšo, děkuju že jsi se přihlásila a doufám že jsi spokojená že jsi se dostala tak daleko :))

Diplomy pro zůčastněné budou vyvěšeny dne: 27.10.2013
Následující kola potrvají pouze týden!!!
Volte!!!